www.satranc.web.tr
www.satranc.web.tr/manisasd
Manisa Satranç Derneği

Anasayfa Hakkımızda Etkinliklerimiz Başarılı Öğrencilerimiz İletişim Site Sponsoru

2005 Yılı II. Dönem sonunda g ö z e    b a t a n   
k i ş i l e r    v e   
k i ş i l i k l e r i n
  
değerlendirilmesi

Soner Aydoğdu (1989) %90: Zeka yaşına güvenip şarkı, türkü ve espri ile satranç oynaması, bu yılda yeni güçlü oyunculara unvanını kaptırmasına yol açtı. Kendisini uyarmaya devam ediyoruz.


Y. Emre Yaman (1996) % 70 : Annesinin hastalığında bile antrenmanları aksatmayacak kadar, kararlı bir görev adamı rolünden kopmalar göze çarptı. Zor gelen rakiplere direnmeyip erken havlu atma sorununu çözmesi gerek.

Batuhan Öztürktaş (1995) % 70: Çalışkan, azimli, atak, hızlı ve doğru karar alıcı bir kişilik Yaşı büyüdükçe daha çok sakinliğe ve sağlamlığa kendisini alıştırması, ayrıca zor gelen rakiplere direnme antrenmanlarına ağırlık vermeli.

Tutku Göncü (1997) %70: Geçen yıllarda yaşına göre gelecek vadeden olgun bir kişiliğe sahip, yönlendirmelerin etkisinde kalmıyor” değerlendirmemiz sürüyor.Manisa satranç derneği web sayfalarında daha çok sayıda başarılı öğrencimizi de yayınlamak istiyoruz. Şimdi antrenman zamanı.Lütfen site ile ilgili talep ve eleştirilerinizi turkiye@satranc.web.tr mail adresine bildirin.